Клиника Спортивной Реабилитации
  • О нас
  • Специалисты
  • Методы
    • Прессотерапия (лимфодренаж)
    • Ультразвуковая терапия
    • Ударно-волновая терапия
    • Аппарат «Хивамат»
    • Миостимуляция (COMPEX)
    • Магнитотерапия
    • Электротерапия
    • Кинезиотейпирование
    • Динамиктейпирование
    • PRP терапия
    • Инъекции гиалуроновой кислоты
  • Цены
  • Отзывы
  • Стационар
  • Статьи
  • RU
    • UK
    • EN
    • FR
    • DE
    • IT
    • ES
    • PT
    • RU

Статьи от доктора

🔥Біль у попереку чи не найпоширеніший симптом, який зустрічається у людей середнього і похилого віку. Незалежно від того, чи пов’язана робота із сильним фізичним навантаженням чи статичним навантаженням, в певний момент часу може виникнути це відчуття. Однак, найчастіше саме фізичне навантаження, особливо те, яке виконується неправильно, приводить до появи гострого болю в попереку.
⠀
🔥 Слід відзначити, що останнім часом біль у попереку все частіше з’являється і в більш молодих людей. І взагалі, хвороби опорно-рухового апарату суттєво почастішали і помолодшали. Це пов’язано із багатьма факторами, але, мабуть, серйозне погіршення екологічної ситуації за останні десятиліття грає вирішальну роль. Крім того, сприяючим фактором виступає харчування, а саме широке використання в харчових продуктах хімічних речовин неприродного походження. Але це питання потребує детальнішого вивчення.
⠀
🔥 Але найважливішим фактором розвитку хвороб хребта і, відповідно, появи болю у попереку, є спосіб життя. Мається на увазі фізична активність. Ніхто не буде сперечатися, що все частіше можна побачити дітей за комп’ютером, аніж на футбольному полі чи спортивному майданчику. Крім того, коли дитина довго сидить за комп’ютером, вона не звертає увагу на свою поставу, а іноді сидить, підтягнувши ногу під себе. Це призводить до порушення постави та сприяє розвитку такого захворювання, як сколіоз, а також викликає біль у попереку.
⠀
🔥Часто патологія поперекового відділу хребта приводить до защемлення сідничного нерва, а саме, корінців, які його формують. В такому випадку виникає люмбоішіалгія, тобто, біль у попереку супроводжується болем в нозі, порушенням чутливості в нижній кінцівці, онімінням ніг тощо.

🔥	У випадку болі у попереку потрібно звертатися до фахівця для встановлення діагнозу. Для запису на консультацію звертайтесь у особисті повідомлення чи за телефоном 0506544612
#здоровье #здоровыйобразжизни #реабилитация 
#травматолог #спина #sportclinik19
Синдром Сотоса - це рідкісне генетичне захворювання, яке проявляється через різноманітні скелетні розлади, розумову відсталість, аномальні риси обличчя та непропорційний розвиток тіла. Симптоми синдрому Сотоса включають високий ріст, збільшення розміру черепа, ніг та кисті, уповільнений психомоторний розвиток з різким прискоренням росту під час пубертного періоду. 

Багато проявів синдрому Сотоса можна виявити вже при народженні дитини, що дає можливість запідозрити наявність цього генетичного захворювання. Як правило, фізичні показники новонароджених (довжина тіла, окружність голови, вага) трохи вище середніх. Майже завжди при синдромі Сотоса виявляють аномалії в розвитку обличчя та голови. К новонароджених з синдромом Сотоса також можуть розвиватися високе піднебіння, у вкрай рідкісних випадках можливі ознаки вроджених вад серця.

Різко прискорюється ріст дітей з синдромом Сотоса між 3-4 роками, а моторно-психологічний розвиток пацієнтів відстає від вікових норм Діти з такою патологією пізніше однолітків починають піднімати голову, ходити, розвиток мовлення та моторики доволі затримується. Зазвичай, під час статевого пубертату ріст тіла знову різко прискорюється, але це прискорення є короткочасним. Досить часто при цьому захворюванні спостерігається збільшення відносного розміру кистей і стоп (акромегалія.

Специфічного лікування синдрому Сотоса немає, використовується симптоматична терапія. Корекція пороків серця, аномалій роботи внутрішніх органів. Викривлення хребта та деформацію кісток можна виправити традиційними ортопедичними методиками. У деяких випадках необхідна нейропсихологічна корекція та (через розумову відсталість) спеціалізована підготовка пацієнтів з синдромом Сотоса.
#синдром #здоровье #реабилитация #медицина #закарпаття
Чи потрібний корсет при гри Чи потрібний корсет при грижі диска 🤔
⠀
 Часто пацієнтів лякає слово корсет, оскільки є поширений міф, що його носіння викликає атрофію м'язів.🫢
⠀
 Для початку розберемося які функції виконує корсет і навіщо він потрібний:

 🔗перерозподіляє навантаження з різних відділів хребта
 🔗стабілізує хребет
 🔗підтримує хребетний стовп у фізіологічно правильному положенні
 🔗компенсує опорну функцію ураженого сегмента
 🔗розвантажує м'язи спини та захищає м'язи від надмірної напруги
 🔗прискорює процес реабілітації
 🔗оберігає від незручних рухів
⠀
 ЧИ ВИНИКНЕ АТРОФІЯ М'ЯЗІВ?
⠀
Атрофія м'язів виникає через:
 ☘️анемію
 ☘️гормональні зміни
 ☘️тривалу іммобілізацію
 ☘️поліомієліт
 ☘️остеопороз
 ☘️вікові зміни та інші  захворювання

Також зміни у м'язах та його дистрофія безпосередньо пов'язані з використанням гормональних препаратів:
⠀
 🪢За даними медичних досліджень не було доведено, що саме носіння корсету сприяє атрофії м'язів.
⠀
 🪢Підіб'ємо підсумок: якщо у вас є проблема зі спиною і виявлена велика грижа диска, то цілком імовірно, що лікар порекомендує корсет.
 🪢У корсеті можна сміливо перебувати 4-6 годин. Деяким  пацієнтам в гострий період тривалість носіння корсета збільшується індивідуально. Обов'язково в гострий та підгострий період рекомендується вставати і лягати тільки в корсеті, їздити в авто та транспорті також в ньому.
#здоровье #реабилитация #здоровыйобразжизни #закарпаття #медицина
Коли потрібна консультація Коли потрібна консультація травматолога-ортопеда 

Зверніть увагу, якщо:

•	Ви відчуваєте біль у суглобі під час руху чи в стані спокою

•	Візуально суглоб змінився: припух, став гарячим на дотик або раптом став хрумтіти

•	Ви відчуваєте оніміння в кінцівках, скутість рухів, ломоту в м'язах

•	Проблеми зі стопами: деформації, біль при ходьбі, кісточки на ногах, біль у першому пальці

•	У вас відбулися зміни в поставі, з'явився біль у хребті

Також вам необхідно звернутися до ортопеда-травматолога, якщо ви нещодавно отримали травму. Буває, що в подібних випадках пацієнти не мають жодних скарг і зовнішніх ознак, проте можуть бути внутрішні пошкодження.

Не варто відкладати відвідини лікаря надовго, оскільки лікування всіх проблем зі здоров'ям за перших ознак захворювання набагато ефективніше і результативніше. Травматолог-ортопед допоможе підібрати програму для якнайшвидшого відновлення.

Записатися на консультацію ви можете за номером телефону 0506544612
#sportclinic19 #здоровье #реабилитация #травматолог
Стопа – опора всього тіла

Невелика частина організму, яка тримає все тіло, і при порушенні функцій якої виникають вкрай неприйнятні ускладнення для всього тіла – звичайно, стопа.

Розберемо, які наслідки для організму несе порушення такої важливої частини нашого тіла:

▶ Проблеми з поставою та внутрішніми органами.
При пласкій стопі страждає постава. Щоб не було боляче, людина приймає зручну позу, навантаження розподіляється неправильно, хребет викривляється, м'язи працюють неправильно. Внаслідок цього страждає функція дихання, погіршується кровообіг, зміщуються внутрішні органи.

▶ Постійна втома.
Логічно, що якщо тіло знаходиться в неприродній позі, із сильно вигнутою спиною, на вдиху легені гірше заповнюються повітрям. У тканини потрапляє менше кисню, що негативно відбивається на роботі серця, судин, всіх тканин та органів, включаючи головний мозок. Через проблеми дихання та гіпоксії ми відчуваємо сонливість та млявість.

▶Головний біль.
Здавалося б де стопи, і де голова! Однак через порушення правильного положення стопи на міжхребцеві диски виникає нерівномірне навантаження, у тому числі в області шиї. Голова займає неприродне становище, м'язи напружуються, порушується кровообіг мозку, виникає біль голови.

▶Натоптиші.
Через те, що тіло тисне на ділянки стопи, на які б не мало тиснути, на підошві утворюються сухі мозолі – натоптиші. Це спроба ступнів захистити себе від навантажень, щоб не травмувати шкіру, хоча б частково компенсувати ударне навантаження. Але чим довше триває проблема, тим товстішими і грубішими будуть натоптиші. Іноді до них приєднуються ще й болючі мозолі з утворенням ранок та врослі нігті, що заважає нормальній ходьбі.

▶Варикозне розширення вен.
При порушенні амортизаційної функції стопи порушується робота так званої м'язово-венозної помпи. Це провокує застій у венах, розширення та поступове формування варикозних порушень.

І це лише частина проблем. Можете написати в коментарях, як порушення стопи вплинуло на ваше здоров'я загалом!
 Лайк ❤️👍за корисну інформацію, ми стараємось)

#sportclinic19 #ребилитация #здоровье #стопа
Сьогодні поговоримо про здоров’я людей шляхетної професії – вчителів. Адже за статистикою, близько 90% викладачів мають із ним суттєві проблеми, пов'язані з умовами їхньої праці. Розбираємось, що за хвороби загрожують педагогам та які способи їхньої профілактики існують.

Ось що показують результати досліджень та опитувань:

✔	вчителі проводять на ногах 79% робочого часу;
✔	тільки 14% респондентів відповіли, що роблять ранкову гімнастику або займаються спортом;
✔	80% вчителів не можуть дозволити собі щорічний відпочинок у санаторії чи на морі — а саме така відпустка повноцінно відновлює здоров'я.

Закономірний підсумок: тільки 12% вчителів-жінок і 26% вчителів-чоловіків у вітчизняних школах вважають себе здоровими, в інших рано чи пізно з'являються такі захворювання як хронічна венозна недостатність, артрит, остеохондроз, синдром хронічної втоми, надмірна вага.

Як зберегти здоров'я вчителя?

✔	налагодити режим дня та виділити хоча б 30-60 хвилин на щоденну прогулянку та прості фізичні вправи;
✔	обмежити статичне навантаження: наприклад, під час уроку ходити по класу, стояти і сидіти недовго, частіше змінювати позу;
✔	носити зручний одяг та взуття – нічого стискаючого;
✔	додати в розклад дня фізичне навантаження: плавання, їзда на велосипеді, кардіо вправи, біг підтюпцем.

Також обов'язково прислухатися до свого організму, щоб не допустити розвитку хронічних захворювань і вчасно звертатися до фахівців!

Для запису на консультацію звертайтесь в ✍ ДІРЕКТ та за номером телефону 📲 0506544612

#sportclinic19 #здоровыйобразжизни #здоровье #реабилитация #медицина
Фізична активність і циркуляція крові

"Той, хто покинув займатися фізичними вправами часто чахне, бо сила його органів слабне внаслідок відмови від рухів."
Ібн Сіна

Густа кров може бути причиною варикозу, тромбофлебіту, стенокардії, інфаркту та інших хвороб. Саме тому важливо розріджувати кров. Це потрібно не тільки, щоб запобігти згаданим вище хворобам, але й щоб кров вільно переміщалася по організмі, дозволяючи органам отримувати кисень у потрібному обсязі.
Згадайте дитинство: ви стрибали, бігали, падали, вставали та бігли далі. Голова не боліла, спина не нила і шия не затікала!
А що сталося зараз? Постаріли?
Ні! Ви рухалися більше!

Робота м'язів стимулює рух лімфотоку. Кров добре переміщується організмом - клітини наповнюється поживними речовинами, ви відчуваєте себе здоровими та бадьорими. Циркуляція рідини в нашому організмі – запорука здоров'я!

Ось вам кілька простих порад для хорошого кровотоку:

• Більше рухайтесь! Виконуйте зарядку, розминайтеся під час тривалого робочого дня, замість ліфта обирайте сходи.
• Пийте більше води! Ми говоримо не про рідини загалом, а саме про чисту натуральну воду. Вода – дуже потужний засіб проти утворення тромбів.
• Їжте продукти для розрідження крові:
*Оливкова, лляна олія;
*Томати, томатний сік, огірки, баклажани, кабачки, буряк, артишок, солодкий перець;
*Риба, морська капуста, морепродукти, риб'ячий жир;
*Ягоди малини, чорниці, журавлина, суниця, вишня, черешня;
*Какао та гіркий шоколад.
• Приймайте контрастний душ і загартовуйтесь!

І пам'ятайте, що хороший кровоток допомагає у повній мірі засвоюватися корисним речовинам, які ви отримуєте з продуктів харчування, вітамінів та біодобавок. 

Тому немає сенсу в щоденному прийомі препаратів для здоров'я, якщо ваша кров погано циркулює і не розносить їх до клітин організму.

Є питання? Задавайте у коментарях.
А для запису на консультацію пишіть в ДІРЕКТ та за номером телефону 0506544612

#sportclinic19 #реабилитация #реабилитационныйцентр #здоровыйобразжизни #закарпаття #здоровье #физиотерапия
СТРЕС І М’ЯЗОВА НАПРУГА
⠀
Напевно, кожен із нас хоч раз у житті відчував напругу в м’язах, від якої важко позбутись. Часто це може бути наслідком стресу.

При хронічному стресі м’язи можуть перебувати в постійній напрузі. Це призводить до больових відчуттів по всьому тілу та може викликати інші реакції організму і навіть сприяти розладам, пов’язаним зі стресом. Наприклад, головний біль напруги та при мігрені пов’язаний з хронічним напруженням м’язів плечей, шиї та голови.

Найдієвіший спосіб позбутись дискомфорту – прибрати фактори стресу, вести активний спосіб життя та налагодити режим сну. Але в сьогоденному ритмі життя – це непроста задача.

Клініка Спортивної Реабілітації  пропонує свою допомогу!👨‍⚕️👩‍⚕️

Ми успішно застосовуємо сучасні методики відновного лікування, серед яких:

📌кінезіотерапія;
📌відновлення м’язової системи за допомогою ЛФК;
📌мануальна корекція (відновлення тонусу м’язів);
📌тейпування (терапія та профілактика захворювань опорно-рухового апарату);
📌ударно-хвильова терапія (локалізація больових відчуттів);
📌масаж;
📌фізіотрепія;
📌електроміостимуляція (перешкоджає атрофії м’язової тканини);
📌тощо.

Наші фахівці за короткий термін допоможуть позбавитися не тільки м’язового спазму, але й стану хронічного стресу.

Виникли питання? Звертайтесь за номером: ☎️0506544612. А також в дірект!📜

#sportclinic19 #здоровыйобразжизни #здоровье #реабилитацияпослетравм #травматология #закарпаття
Роль реабілітації при травмах та проблемах опорно-рухового апарату

Ключове, що важливо розуміти у цьому контексті, основне завдання реабілітації - безпечне відновлення рухових функцій опорно-рухового апарату та оздоровлення організму.

Найчастіше, захворювання хребта і суглобів вимагає супроводу компетентного лікаря та реабілітолога з відповідною освітою та досвідом, які грамотно підберуть як методику лікування, так і обсяг необхідного навантаження.

Завдяки активному розвитку медицини, сьогодні реабілітація - це величезний терапевтично-профілактичний комплекс, який включає в себе багато ефективних методик, дієві концепції, інноваційне обладнання та індивідуальний підхід.

Тому, в першу чергу, при наявності будь-яких проблем опорно-рухової або м'язової системи, треба звертатися в реабілітаційний центр до компетентних фахівці, які:

•	мають відповідну освіту;
•	встановлять точний діагноз;
•	призначать додаткове обстеження (у разі потреби);
•	визначать причини захворювання;
•	складуть грамотний план лікування.

Безпечність в реабілітації - це найголовніший фактор, на який потрібно звернути увагу, перш ніж ухвалити рішення, куди звернутися за медичною допомогою.
⠀
Бережіть здоров'я та довіряйте лише професіоналам!
 Запис на консультацію за номером: 0506544612. А також в дірект.

#sportclinic19 #реабилитация #здоровыйобразжизни #здоровье
Чи відчували ви коли-небудь Чи відчували ви коли-небудь біль в шиї після необережно виконаного руху?

Впевнені, більшість відповість “так”. На жаль, у більшості випадків це перша ознака захворювань шийного відділу. На ранніх стадіях проблему можна вирішити за допомогою спеціальних вправ та тейпування.

Тейпування області шиї - це відмінний спосіб вирішення цілої низки проблем, з якими стикається практично кожна людина. В залежності від діагнозу, його проводять в комплексі з масажем та фізичною реабілітацією.

Тейпування допомагає полегшити симптоми:

📌болю в шийному відділі
📌артрозу, артриту та інших захворювань
📌наслідки перевантажень та надмірних тренувань
📌змін у верхньому відділі хребта, що виникли через сидячу роботу

☝ Грамотне тейпування допомагає полегшити стан хворого. Тому радимо звернутися до фахівців. Для запису на консультацію телефонуйте за номером тел.. 0506544612 та пишіть в дірект. 

#sportclinic19 #здоровыйобразжизни #реабилитация #здоровье
Чи чули ви від знайомих або Чи чули ви від знайомих або лікарів, що голова часто болить через проблеми із шиєю? Розповідайте у коментарях та читайте далі!

Справді, проблеми з  обмеженням венозного відтоку судин шиї, які посилюються при нахилах і поворотах голови можуть призвести до головної болі. Виявити дану проблему можна за допомогою УЗД судин шиї.

Цікаво, що міжнародна класифікація головного болю (МКГБ) серед різних варіантів виділяє цервікогенний головний біль. Що буквально означає "утворений шиєю". 

Як визначити, що це саме такий біль?

👉1.  Біль відчувається безпосередньо в шиї або спровокований колишніми травмами шиї.
👉2.  Це практично завжди односторонній біль.
👉3.  Біль посилюється при певних рухах. Наприклад, якийсь конкретний поворот або нахил.
👉4.  Часто спостерігається атрофія м'язів шиї.

Знімається такий біль виконанням лікувально-діагностичної блокади у шию та терапією порушень венозного кровотоку.

Власне, розповідаємо вам про це тому, що часто за консультацією звертаються пацієнти з головним болем та раніше поставленим діагнозом "шийний остеохондроз", з рекомендацією зробити масаж шиї. Після детального опитування та огляду, в більшості випадків виявляється, що скарги потрапляють під зовсім інші критерії, головний біль найчастіше виявляється первинним (мігренню чи болем напруги).

Лікарь Sportclinic проводить корекцію діагнозу та терапії, і відповідно до актуальних даних, підбирається програма лікування.

Для запису на консультацію, телефонуйте за номером 📲0506544612 та в direct 📜

#sportclinic19 #головнабіль #здоровье #реабилитационныйцентр #реабилитация
5 НАЙЧАСТІШИХ ПОМИЛОК ПРИ ТРАВМАХ 👇

Сьогодні розповімо про ті помилки, які найчастіше допускають пацієнти на етапі діагностики та лікування травм. Але спочатку поставте лайк💗 і збережіть пост у закладки,☑ знадобиться!

📌Бігом на МРТ! Часто спостерігаємо, що людина після травми терпить день-два, а потім самостійно йде робити МРТ. В більшості випадків на такому знімку нічого не видно через набряк, і в результаті його потім доводиться переробляти. Після травми не треба займатися самодіяльністю. Найкраще відвідати лікаря і виконати його рекомендації.

📌Блокади. Зараз рідше, але все ще можуть при больовому синдромі призначити блокаду з гормональним протизапальним. За стандартами це терапія резерву, тобто призначається, коли інше лікування не допомагає. Побічних ефектів та можливих ускладнень багато. Отже, якщо лікар на першому ж прийомі призначив подібний препарат, наша порада — дізнатися про думку іншого лікаря.

📌Розтяжка. Є думка, що якщо хвору ділянку розтягувати, то обов'язково полегшає. Проте, зазвичай це не так. При травмі м'яза розтяжка на ранніх етапах шкідлива. Можна посилити запалення та пошкодити тканину у зоні травми внаслідок збільшення компресії.

📌Сон. Спання на стороні травмованої частини тіла – це, знову-таки, збільшення тиску на суглоб, що може провокувати біль. Також небажаний сон на животі, при пошкодженнях кінцівок протягом перших кількох тижнів краще уникати такого положення тіла.

📌Вправи з гумою, через біль. Біль змушує нас несвідомо оминати необхідну траєкторію. Це веде до зміни руху та постави. Навантаження розподіляється неправильно і спроба "закачати" м'язи на ранньому етапі не дасть нічого хорошого.

Список далеко не повний. Це ті помилки, які роблять пацієнти найчастіше. А що Ви робили з переліченого під час травм? Пишіть у коментарі. 📜🖊
#sportclinic19 #здоровыйобразжизни #реабилитация #травма #закарпаття #здоровоетело
Чому після носіння гіпсу ва Чому після носіння гіпсу важко відновлюватися?👇

Після 3-х або більше тижнів носіння гіпсу, фасції, а точніше сполучна тканина починає розростатися. Що призводить до втрати її функції. Це означає, що рух необхідно підтримувати для життєздатності фасції. Інакше вони ущільнюються,в результаті це може призводити до затискання нервів і м'язів. Після зняття гіпсу, відчувається дискомфорт, оніміння рук, неповне згинання і розгинання верхніх або нижніх кінцівок тіла тощо.

В основному найважче дається відновлення людям у старшому віці, які ведуть пасивний спосіб життя. 

Дослідження доводять наскільки ВАЖЛИВИЙ ВЛАСНИЙ РУХ 🤸‍♀для наших фасцій (сполучної тканини). Тому крім дотримання режиму спокою у гіпсі при травмах, необхідно приділяти увагу і розробці пошкоджених частин тіла.
 
@sportclinic19 радо допоможе вам у цьому. Для запису на консультацію, телефонуйте за номером 📞0506544612
#sportclinic19 #здоровыйобразжизни #реабилитация #закарпаття #медицина
Запалення сідничного нерва Запалення сідничного нерва👇

У попередніх матеріалах ми вже згадували, що защемлення, запалення нерва — не окреме захворювання, а симптом. Причин чимало, проте в 90% випадків це проблеми зі спиною і, зокрема, з крижово-поперековим відділом. 

Найпоширеніші причини:

1.	Протрузія та грижа міжхребцевого диска поперекового відділу – найчастіші причини розвитку ішіасу. Будь-яка деформація фіброзного кільця може призвести до здавлення корінця, який формує сідничний нерв. В результаті порушується його робота, і, як наслідок, виникає больовий синдром.

2.	Зміщення хребців, перекіс таза, викривлення хребта.

3.	Стеноз спинномозкового каналу. В цьому разі звужується сам просвіт каналу, в якому розташований спинний мозок. Зустрічається найчастіше у людей похилого віку. 

4.	Остеохондроз, коли диски випинаються за межі хребта й обростають кістковими наростами.
 
5.	Порушення функцій крижово-клубового або тазостегнового суглоба.

6.	Спазм грушоподібного м’яза в результаті переохолодження, надмірного фізичного навантаження або травм.

7.	Переохолодження, в результаті чого сідничний нерв застуджений і запалюється.

Одне з перших завдань лікування – розслабити м’язи, зняти запалення та поліпшити кровообіг до нервових закінчень. Залежно від діагнозу лікар може призначати медикаментозну терапію. 
Також після повного обстеження лікар порадить, як знеболити сідничний нерв. Іноді призначаються фіксувальні пояси та корсети. Лікувальна гімнастика при запаленні сідничного нерва включає спеціальні вправи.
Обов’язковий етап – реабілітація, яка допомагає швидше відновити обмінні процеси в хребті, нормалізувати кровообіг і живлення тканин, зміцнити м’язовий корсет спини.

Важливо дотримуватись рекомендацій лікаря, а саме:
•	не підіймати важкі речі, не перенапружуватися;
•	вести здоровий спосіб життя, стежити за харчуванням і регулярною фізичною активністю;
•	включати в щоденну практику гімнастику, робити перерви при тривалому сидінні;
•	берегтися від протягів, не переохолоджуватися, не сидіти на холодних поверхнях.

Маєте проблему з сідничним нервом? Звертайтесь для запису на консультацію - 📲0506544612

#sportclinic19 #здоровыйобразжизни #реабилитация #здоровье
На жаль, чоловіки не люблять ділитися своїми проблемами зі здоров'ям. Особливо тими, що пов’язані з інтимними відносинами.🙄 В той же час, ніхто не застрахований від порушень сечостатевої системи. Ваш статевий акт триває 1-2 хвилини? Ви не отримуєте задоволення? Відчуваєте дискомфорт під час інтиму? Давайте розбиратися у чому проблема.😕

Найчастіше причинами передчасного сім’явиверження та незадоволення якістю статевого акту є:

📌	Фізіологічні. Хронічні захворювання – везикуліт, простатит, цистит; підвищена чутливість голівки статевого члена; порушення роботи внутрішніх органів; травми; дефіцит магнію та цинку в організмі; тощо.

📌 Психологічні. Втома та стрес; надмірне збудження; невпевненість через попередні інтимні невдачі.

Вирішити проблеми фізіологічного характеру можна в нашій Клініці Спортивної Реабілітації. В сферу нашої компетенції входять такі стани: передчасна єякуляція, хронічний простатит, хронічний тазовий біль, проблеми з потенцією, зниження лібідо, викривлення статевого члена. 

Одразу відзначимо, що консультація лікаря конфіденційна. В рамках терапії перелічених станів використовується метод ударно-хвильової терапії (УХТ). Це фізіотерапевтична процедура, яка покращує кровообіг в області тазу та статевого члена, зменшує запальний процес і відновлює потенцію. Дія акустичних низькочастотних хвиль немає побічних ефектів, не викликає ускладнень, проходить без болі. Даний підхід дає відчутні результати вже за декілька сеансів. Для проведення УХТ в нашій клініці використовується сучасний апарат. 

Записатися на консультацію до лікаря, який 8 років успішно лікую проблем з потенцією та передчасною єякуляцією, можна за телефоном 📲0506544612, або пишіть в особисті повідомлення.📜

#sportclinic19 #здоровыйобразжизни #чоловічездоровя #здоровоетело #закарпаття #реабилитация
Пресотерапія ніг є лікувальною процедурою. Вона показана при багатьох проблемах організму.

Лімфодренажний масаж зменшує наповнюваність лімфатичних судин, що суттєво знижує навантаження на них. З віком наші судини слабшають, а лімфатичні судини взагалі відносять до категорії лінивих судин. Тобто працюють значно пасивніше, ніж артеріальні. Тому з віком вони пошкоджуються в першу чергу. При тривалому статичному навантаженні на ноги виникають застійні явища в лімфатичних судинах нижніх кінцівок. Пацієнти, які тривалий час проводять сидячи або стоячи, потрапляють у зону ризику розвитку варикозного розширення вен нижніх кінцівок, а також схильні до набряків на ногах.

Пресотерапія для ніг вирішує цю проблему. Вона прибирає з нижніх кінцівок застій лімфи в ногах, завдяки чому звільняється необхідний простір для артеріальних судин, значно покращується кровотік у ногах, що забезпечує покращення обмінних процесів у тканинах.

Метод має мінімальні протипоказання, тому ми активно використовуємо його при лікуванні та відновленні пацієнтів. 

За детальнішою інформацією звертайтесь в приват📜 та за номером тел..📲 050-65-44-612

#sportclinic19 #реабилитационныйцентр #здоровоетело #закарпаття
Найпоширеніша причина хрус Найпоширеніша причина хрускоту колінних суглобів під час руху - це укорочені м'язи та напружені сухожилля.

Найчастіше це супроводжується болем і вимагає негайної корекції.

Але важливо звернути на це увагу, оскільки регулярний хрускіт усередині суглоба говорить про дисфункцію будь-якої ланки опорно-рухового апарату.

Приводи звернутися до лікаря за консультацією:

☑️Регулярний хрускіт одного і того ж суглоба або при повторенні одного і того ж руху (наприклад: завжди хрустить праве коліно при спуску зі сходів)

☑️Хруст супроводжується болем будь-якої інтенсивності.

☑️Відчуття скутості до хрускоту та почуття полегшення після.

☑️Наявність інших захворювань опорно-рухового апарату або ревматологічних діагнозів в анамнезі.

Записатися на консультацію можна за номером телефону 050-65-44-612
Рухайтеся безболісно з центром @sportclinic19 !

#sportclinic19 #медицина #здоровыйобразжизни #здоровоетело
Хвороби суглобів, м'язів і с Хвороби суглобів, м'язів і сухожиль завдають так багато страждань, що медична наука весь час намагається знайти нові підходи для того, щоб полегшити життя пацієнтам. Сьогодні фахівці успішно застосовують  в таких випадках методику PRP-терапії.

Це безболісна і безпечна процедура, яка дозволяє позбутися хвороб суглобів, повернутися до звичного ритму життя без необхідності регулярного застосування медикаментів.

PRP-терапія (плазмотерапія) – сучасний метод лікування, що ґрунтується на використанні відновлювальних властивостей кров'яних пластинок – тромбоцитів. В проблемну ділянку  вводиться власна плазма крові пацієнта, збагачена тромбоцитами.

Процедура плазмотерапії при артрозі:

📌PRP-терапія при артрозі починається з того, що взяту з вени пацієнта кров відфільтровують у центрифузі, оскільки клітини крові мають різний об'єм і вагу, у фільтраті утворюється кілька шарів. Для ін'єкції береться концентрована маса тромбоцитів у плазмі крові та вводиться у суглобову порожнину. Пацієнтам з підвищеною чутливістю процедура проводиться під місцевою анестезією. Такий метод терапії за призначенням лікаря використовується і в @sportclinic19. 

📌Після введення плазми, збагаченої тромбоцитами пацієнта просять кілька разів зігнути та розігнути кінцівку, щоб розподілити тромбоцити усередині суглобової щілини.

Ефективність плазмотерапії при артрозі.

Після процедури в місці ін'єкції можуть деякий час триматися неприємні відчуття та біль, але вони швидко минають. Після першої процедури всі пацієнти відзначають покращення стану - у них поступово зменшуються болі. 

Після 5-6 ін’єкцій більшість хворих відчувають поліпшення функції кінцівки: ходити не боляче, тривалість безболісних прогулянок збільшується. Після закінчення курсу лікування суглобів хворі забувають про свої проблеми. При тяжких артрозах курси ін'єкцій повторюють двічі на рік, що значно покращує якість життя хворих.

#sportclinic19 #реабилитация #медицина #здоровоетело
Виникнення болю в районі по Виникнення болю в районі попереку після бігу

Після бігу болить поперек у більшості людей, які зайнялися подібними тренуваннями нещодавно. М'язи та суглоби болять через незвичні навантаження. Але тренувальний біль має пройти протягом двох діб. Якщо неприємні відчуття залишаються довше чи супроводжують кожне заняття, слід шукати причину.

Під час бігу хребет зазнає колосальних навантажень за рахунок їх осьового характеру. При неправильній техніці бігу та неправильно підібраному взутті навантаження може збільшуватися кратно.

Травми в ділянці попереку серед бігунів – нерідке явище. Болі в області попереку та крижів часто стають результатом довгих тренувань без відпочинку, під час яких недостатня або зовсім відсутня рухливість попереку. Болі можуть бути пов'язані з неправильною поставою, різницею в довжині ніг (штучною або природною) або слабкістю м'язів спини.

У разі болю в спині дуже важливо на початковому етапі звернутися до лікаря. Лікар оцінить ситуацію, виключить інші причини виникнення болю, направить на обстеження. Головними інструментальними методами діагностики болю у спині є рентгенографія та магнітно-резонансна томографія.

При початкових змінах лікар призначає курс комплексного консервативного лікування, який включає:

🍀масаж;
🍀 фізіотерапію;
🍀 спеціальну медичну гімнастику;
🍀 протизапальну терапію за потреби.

Дуже важливим у лікуванні є обмеження навантаження та спокій. Виключаються силові вправи, біг, фітнес, велосипед. На момент відновлення після травми не можна різко повертатись до тренувань. Можна займатися плаванням, крутити педалі на велотренажері, продовжувати виконувати реабілітаційні та вправи із власною вагою.
Біль у попереку, що не проходить після бігу – сигнал організму про допомогу. Не ризикуйте своїм здоров’ям, звертайтесь за консультацією до професіоналів спортивної реабілітації.

Запис на консультацію 
📜 за номером телефону ☎️0506544612

#sportclinic19 #здоровыйобразжизни #медицина #реабилитация #здоровоетело
Придивіться до ніжок своєї Придивіться до ніжок своєї дитини – можливо необхідно звернутися до лікаря. 

Варто звернути увагу, якщо дитина скаржиться на швидку стомлюваність, біль у ніжках (в литкових м'язах, колінах та кульшових суглобах), біль у спині, набряклість ніжок до вечора та Х-подібне викривлення нижніх кінцівок.

Під час огляду взуття ви можете помітити нерівномірне стоптування підошви з внутрішньої сторони. Це – вальгусна деформація, або як її ще називають вальгус.

Якщо у дитини змінюється хода, розвивається клишоногість, втомлюються і болять ніжки, є О-подібне викривлення ніжок, а при огляді підошви видно нерівномірне стоптування із зовнішнього боку, це варусна деформація або варус. 
Вальгусна та варусна деформація стопи у дітей зазвичай передбачає тривале комплексне лікування. Чим раніше воно почнеться, тим кращим буде прогноз.

 Головною метою консервативної терапії є створення правильного склепіння стопи шляхом зміцнення зв'язково-м'язового каркасу. До класичних методів лікування відносяться:

•  ЛФК та гімнастика з вправами для ніг, зокрема, за допомогою різних предметів; 

•  лікувальний масаж; 

•  водні процедури (ніжні ванни, плавання); 

•  використання ортопедичного взуття та устілок; 

•  застосування спеціальних килимків, м'ячиків; 

•  фізіотерапевтичні процедури (магнітотерапія, аплікації з озокеритом тощо); 

•  остеопатія.

Іноді для усунення дефекту використовують ортопедичні шини, бандажі та інші пристосування, що фіксують суглоби. У ряді випадків фахівці звертаються до альтернативних методик, наприклад, проводять кінезіотейпування нижньої кінцівки.

Не нехтуйте візитом до лікаря, якщо помітили вальгус чи варус у дитини. Своєчасне звернення до спеціаліста дозволить виправити ситуацію або мінімізувати негативні наслідки.

#реабилитация #здоровье #медициназакарпаття #медицина#ужгород
Следуйте в Instagram
This error message is only visible to WordPress admins
КЛИНИКА СПОРТИВНОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ
  • +380506544612
  • sportclinic19@gmail.com
  • 88000 Украина, г. Ужгород, вул.Занковецька 66а

  • Мы работаем:
    с 08:00 до 17:00 в будни
    с 08:00 до 13:00 в сб

Записаться на прием

Мы находимся
Мы в социальной сети
Instagram
Copyright 2019 | Anna Morris Design

Записаться на прием