ЩО ТАКЕ ДИНАМІКТЕЙПУВАННЯ?

Дінаміктейпування це революція в тейпуванні. Чому? Давайте почнемо з самого тейпа і розповімо про нього
 • Dynamic Tape синтетичний, він зроблений з еластичного нейона і лайкри на відміну від кінеза тейпа, який в основному складається з бавовни
 • Dynamic Tape розроблений таким чином, щоб розтягуватися у всіх напрямках (4-стороннє розтягнення) В той час як кінеза тейп розтягується тільки довжину (2-строни розтягнення)
 • Dynamic Tape винятковий за своїми фізичними властивостями опірності і пружності і нагадує властивості "тарзанки" (амортизуючий трос). Кінеза тейпи характеризує дуже м'яка опірність (зворотна тяга) з метою ліфтингу шкіри.
 • Dynamic Tape розтягується понад 200% від своєї первісної довжини без обмеження в конечной точке. Натяг кінеза тейпа зазвичай знаходиться в діапазоні 140% - 180% із заданою жорсткою кінцевою точкою, після якої тейп вже не буде тягнутися далі. Це не дозволяє накладати кінеза тейп в скороченій позиції тіла (м'язів) і при цьому зберегти повний діапазон руху.
 • Dynamic Tape виконує роботу механічно і розроблений для корекції діапазону руху, поглинаючи навантаження і перерозподіляючи кінетичну енергію від неї назад в рух, при цьому не обмежуючи діапазон руху. Кінеза балаканина виконує роботу на нейрофізіологічному рівні. Це означає, що вони взаємодіють зі шкірою, щоб змінити сприйняття болю, вплинути на лімфатичний дренаж і стимулювати зміни в м'язовій функції.

ЧОМУ ВІН називається 'біомеханічний тейп'?

Динамічне тейпування це управління навантаженням, управління діапазоном руху, і управління функцією завдяки введенню дополнітеной сили в систему, а також грунтуючись на клінічному мисленні. Біомеханіка визначена як "вивчення законів механіки, що стосуються руху або структури живих організмів." Динамічний тейп - це продукт, що накладається на тіло з метою поглинання та перераспредеднія кінетичної енергії руху (зниження навантаження), і безпосередньо впливає на роботу м'язів і рух суглобів. Як вже згадувалося вище, кінезо тейпи створені для того, щоб піднімаючи шкіру і розвантажуючи простір під нею, зменшувати тиск на больові або чутливі зони, покращувати циркуляцію рідини або ж впливати на м'язову активність через нервову систему і шкіру. Динамічний тейп не відноситься до категорії кінезо тейпів, але він відмінно вписується в концепцію Біомеханіки. Насправді у Динамічного тейпування набагато більше спільного з класичним спортивним жорстким (білим) тейпуванням, концепціями Mulligan and McConnell, ніж чим з кінезіотейпування.

ЯК ПРАЦЮЄ ДИНАМІЧНЕ ТЕЙПУВАННЯ?

Концентрація на русі, функції і навантаженні дозволяє досягати позитивних результатів. Динамічний тейп розроблений спеціально для того, щоб забезпечити потужну механічну підтримку ззовні з метою:

 • Скорочення обсягу навантаження на пошкоджені тканини
 • Підтримки слабких м'язів
 • Улучшения диапазона движения
 • Збільшення стабільності (стабілізації) через механізм замикання сили (force closure mechanism)
 • Зміна позиції з метою поліпшення здатності м'яза генерувати силу (залежність довжина-натяг)

При цьому зберігається повний діапазон руху, навіть у випадку складних, мульти-полскостних рухів, які ми спостерігаємо в спорті і при виконанні ін. роботи тіла.

Звичайно ж, можна побачити багато аплікацій на спортсменах і в житті, які не дають механічного ефекту. Потрібно дотримуватися певні критерії для його досягнення, і на певних частинах тіла досягти механічного ефекту особливо складно. Правильне накладення тейпа є для біомеханічних тейпування особливо значущим.

ФІЗІОЛОГІЧНИЙ МЕХАНІЗМ

Включає в себе ефект впливу на біль, циркуляцію рідини, проприоцепцию і моторні / рухові системи. Але це не головна мета для впливу в динамічному тейпуванні, в той же час позитивний ефект впливу на ці системи спостерігається і проводяться наукові дослідження дозволять систематизувати і краще зрозуміти цей процес, в якому задіяні ря механізмів, включаючи:

 • Не-медикаментозна анальгезія - подібний ефект динамічного тейпування спостерігається в ряді випадків, за аналогією з ефектами від мануальної терапії (Маллінан: опрацювання ліктя латерально і Елвей: прораотка шийного відділу латерально з позитивним ефектом знеболення ліктя тенісиста).
 • Зниження больового порогу і поліпшення циркуляції шляхом "збору" м'яких тканин і удержнія їх пружністю Динамічного тейпа. Це створює м'яку, пористу область під тейп, яка зменшує тиск на роздратовані структури і знижує чутливість периферійних рецепторів.
 • Нормальний аферентний сигнал (нейронний сигнал) може мати модулирующий ефект на больові відчуття (знизити їх). Під час постійної мікростимуляції шкіри, апроксимації суглобів і розтягування м'язів (такий ефект ми надлюдаем, коли тейп накладається з натягом в скороченою м'язової позиції і, коли м'яз розтягується / розслабляється, тейп значно стискається і створює компресію на тканини) таким чином відбувається механічна стимуляція.
 • ця компресія (або зниження компресії при розвантажувальних техніках) також може впливати на регуляцию моторики за допомогою зміни сигналу від сухожильних органів Гольджі або нервово-м'язового веретена зі зміною м'язової активності, що демонструється в останніх дослідженнях про динамічному тейпуванні.
 • Наші переконання, очікування, минулий досвід і багато інших чинників роблять
  глибокий вплив на відчуття болю. Зменшення сприйняття загрози може призвести до ослаблення болю.
 • Аналогічним чином, сигнали з периферії також сильно пов'язані з відчуттям
  болю. Зниження навантаження або активація структур підвищеної чувстітелності в тканинах (не обов'язково пошкоджених) також буде впливати на біль.
 • Поліпшення циркуляції - механізм не до кінця досліджений, але наявні знання демонструють нам зниження скутості / спазму тканин, коли м'які тканини збиратися мануально і утримуються динамічним тейпом. Це допомагає рідини швидше циркулювати в зоні накладання.