Пресотерапія (лімфодренаж)

 

Пресотерапія (апаратний лімфодренажний масаж) - метод заснований на ритмічному здавлюванні м'язів в пневмокостюмі в певній послідовності з метою викликати природний дренаж лімфи і зменшити вміст рідини і токсинів.

Така послідовна стимуляція відновлює в організмі пацієнта циркуляцію лімфи і венозної крові. Лімфа вкрай важлива для нашого здоров'я, оскільки вона сприяє очищенню організму.

Ультразвукова терапія

Ультразвукова терапія - це метод терапії, який заснований на впливі на тканини високочастотних звукових коливань. Апарат ультразвукової терапії створює хвилі, поглинання яких супроводжується механічними, тепловими, фізико-хімічними та нейрорефлекторними змінами, які визначають лікувальну дію фактора.

Ударно-хвильова терапія

Багато людей скептично ставляться до ударно-хвильової терапії, кажучи, що без прийому ліків, прогрівань, скальпеля та інших маніпуляцій вилікувати хворобу неможливо. Ця думка помилкова, оскільки правильна постановка діагнозу, а також своєчасно призначене лікування за допомогою УХТ дає можливість надовго забути про хронічні захворювання і дозволяє пацієнтам повернутися до нормального способу життя. Найчастіше використовують короткі курси лікування, але при запущеній стадії недуги курс продовжується, дозволяючи хворим запобігти хірургічне та оперативне втручання.

Електротерапія

Електротерапія. Лікування електротерапією. В ортопедії і травматології широко використовуються такі види лікувальних електричних струмів: гальванічний струм, імпульсний струм, змінний струм. Кожен з цих струмів має свої певні лікувальні властивості.

Внутрішньосуглобні і периартикулярні ін'єкції гіалуронової кислоти

Ряд захворювань суглобів вимагає не тільки перорального прийому ліків, але і спеціальних уколів. Тут йде мова про періартікулярне введеня. Це введення ін'єкції медикаментів в периартикулярні тканини. Тобто в зв'язки і м'язи, які оточують суглоб. При яких захворюваннях показана процедура? Куди конкретно вводиться ін'єкція? Чи є протипоказання? Як конкретно проводиться?

Міостимуляція (COMPEX)

Compex® - швейцарський бренд, заснований на унікальному багаторічному досвіді, отриманому протягом останніх тридцяти років в області фізіотерапії, лікування болю і спортивних тренувань. 

Лікування електростатичним полем на апараті «Хівамат»

Електростатичне поле, створюване під час процедури, надає глибокий масаж м'яких тканин, стимулює кровообіг, усуває застійні явища, надає знеболюючий, протизапальний ефект.
Залежно від обраної програми та насадки апарат можна використовувати в косметолгіі, гінекології, спортивній медицині, травматології, під час післяопераційного періоду.

Магнітотерапія

Магнітотерапія відноситься до фізіотерапевтичних процедур і являє собою постійне або змінне дія магнітного поля на певні зони організму. Дана терапія може використовуватися як самостійне лікування, так і комбінуватися з іншими методиками.

Динаміктейпування

Концентрація на русі, функції і навантаженні дозволяє досягати позитивних результатів. Динамічний Тейп розроблений спеціально для того, щоб забезпечити потужну механічну підтримку ззовні.

Кінезіотейпування

Кінезіотейпування- це метод комплексної терапії, заснованої на технології накладення спеціальних еластичних кінезіотейпов, які застосовуються при лікуванні, фізичної реабілітації, профілактиці захворювань опорно-рухового апарату.

PRP-терапия

PRP-терапия - відносно молодий напрямок в лікуванні хвороби суглобів, засноване на регенеративних властивостях збагаченої тромбоцитами плазми крові. Цей метод лікування не викликає алергій, не впливає на функції печінки і нирок. Детальніше про те, що таке PRP-терапія, в яких випадках її рекомендують лікарі і чого очікувати від процедури.