Міостимуляція (COMPEX)

 

Compex® - швейцарський бренд, заснований на унікальному багаторічному досвіді, отриманому протягом останніх тридцяти років в області фізіотерапії, лікування болю і спортивних тренувань.

За багато років технології електростимуляції Compex® вийшли на лідерські позиції і стали провідними і незамінними для фахівців охорони здоров'я і найвимогливіших спортсменів, які їх потребують. Бездоганність технології приладів Compex® заснована на подвійних параметрах - медичних вимогах і швейцарському якості, а також - простоті приладів у використанні.

Електростимуляція Compex® належить до медичних засобів категорії II класу і відповідає вимогам Європейського медичного стандарту 93/42 EEC.

Електростимуляція Сompex - це ефективний засіб для боротьби з болем. Завдяки точності імпульсного впливу, здійснюється спрямоване знеболюючу дію, орієнтоване на той чи інший тип болю. Користувачеві слід лише вибрати програму електростимуляції для лікування того типу больових відчуттів, які відчуває пацієнт, і слідувати практичним рекомендаціям для досягнення максимального ефекту в процесі лікування.

Програми електростимуляції Compex для зняття і \ або зменшення болю

 

Програми:

 

ТЕНС - угамування болю. Блокує передачу больових сигналів в центральній нервовій системі

Ендорфіни - знеболюючий ефект за допомогою вивільнення ендорфінів. Збільшення кровотоку.

Деконтрактура - зниження напруги м'язів, розслаблення.

Біль у шиї - знеболюючий ефект за допомогою вивільнення ендорфінів. Збільшення кровотоку.

Боль в грудине - знеболюючий ефект за допомогою вивільнення ендорфінів. Збільшення кровотоку. Спеціально адаптований до болю в грудині.

Остеохондроз - знеболюючий ефект за допомогою вивільнення ендорфінів. Збільшення кровотоку. Спеціально адаптований до болю в попереку, нижньої частини спини.

Ішиас - знеболюючий ефект вивільнення ендорфінів. Збільшення кровотоку, спеціально адаптований до болю в попереку, нижньої частини спини в поєднанні з болем в сідницях вниз по задній частині стегна і іноді віддає в гомілки і стопи.

Люмбаго - знеболюючий ефект, спеціально адаптований до різких раптових болів в попереку, нижньої частини спини. 

Епікондиліт - блокує передачу больових сигналів в центральній нервовій системі. Знеболюючий ефект, адаптований до постійного болю в лікті.

Кривошея - зниження напруги м'язів, розслаблення. Знеболюючий ефект, адаптований до різкої і гострого болю в потилиці.

Артралгія — блокує передачу больових сигналів в нервовій системі. Знеболюючий ефект, адаптований до постійного болю в суглобах при остеоартриті і ревматизмі, для всіх суглобів кінцівок, крім ліктів. 

Відмінною особливістю обладнання Compex є застосування технології «MI», яка дозволяє автоматично адаптувати параметри імпульсу в залежності від поточного стану та індивідуальних особливостей організму. Заслуга компанії Compex полягає в тому, що їй вдалося втілити популярні в медичній сфері методи лікування і реабілітації в компактний прилад для домашнього використання. За даними компанії Compex, кожен другий лижник найвищого рівня використовує прилади Compex як для підготовки до змагань, так і з метою швидкого відновлення після дії підвищених навантажень.

Оснащені різними унікальними технологіями MI (м'язового інтелекту), стимулятори м'язів Compex Sport і Fit адаптуються до кожної м'язі, забезпечуючи максимально ефективну стимуляцію, забезпечуючи більший комфорт і кращу продуктивність. М'язовий дисбаланс, втома і зневоднення - це лише деякі з причин, за якими використання Mi-Technology є ключем до кращих результатів на вашому пристрої Compex.

MI-ТЕХНОЛОГІЧНІ НАЛАШТУВАННЯ

Mi-scan: робить короткий тест м'язів і автоматично регулює параметри стимуляції для ваших м'язів.

Mi-ten: полегшує настройку рівнів стимуляції для програм знеболювання. Ця установка доступна лише для програм TENS, Epicondylitis і Tendinitis.

Mi-action: поєднує в собі довільні скорочення і стимульовані скорочення в своєму темпі, що означає, що ви контролюєте свої тренування. Користувачі повинні спочатку активно скорочувати м'язи, щоб почати стимуляцію з пристрою.

Mi-range: вказує оптимальний рівень стимуляції для програм Capillarisation, Muscle Pain, Recovery і Massage.

 

Mi-autorange: нова функція, яка має ту ж мету, що і Mi-range, за винятком того, що в цьому випадку вона виконується пристроєм автоматично.